Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Spotkanie z burmistrzem Brna, Republika Czeska i innymi przedstawicielami w dniu 2 lutego 2023 r. w Brnie

Spotkanie z burmistrzem Brna, Republika Czeska i innymi przedstawicielami w dniu 2 lutego 2023 r. w Brnie

    Brno Expat Centre zaprosiło Prof. Dr-Habil. Petara Varbanova (Politechnika w Brnie) na spotkanie z burmistrzem Brna i przedstawicielami Rady Miasta. Spotkanie odbyło się 2 lutego 2023 r. w Urzędzie Miasta Brna, Dominikánské náměstí 1, 602 00 Brno.

    Prof. Varbanov wziął udział w oficjalnym programie spotkania i, w ramach części networkingowej wydarzenia, odbył spotkania z prezydentem miasta oraz więcej dyskusji z doradcami prezydenta i przedstawicielami Rady Miasta. Prof. Varbanov przekazał również, że przedstawiciele władz miasta będą mile widziani na warsztatach RESHeat, które odbędą się w listopadzie 2023 r. jako główne wydarzenie 7. konferencji SPIL.

    Po części oficjalnej odbyła się sesja networkingowa, podczas której wszyscy goście mieli okazję spotkać się ze sobą, a także z organizatorami i przedstawicielami władz miasta. Prof. Varbanov miał okazję spotkać się z burmistrzem.